I lidem v litoměřické diecézi není pomoc potřebným cizí

I lidem v litoměřické diecézi není pomoc potřebným cizí

Sečteno. Podtrženo. Již jsou známy kompletní výsledky letošního ročníku Tříkrálové sbírky. V litoměřické diecézi bylo vybráno skvělých 3 241 910 Kč. Oproti loňskému roku, kdy se vybralo 2 901 608Kč, se jedná o nárůst o více než 340 000Kč. To je fantastický výsledek!

„S průběhem letošní Tříkrálové sbírky jsme velmi spokojeni. Je dobré vidět, jak se vnímání sbírky posouvá a z koledování se již stala tradice. Lidé nás očekávají ve svých domácnostech. Ačkoli sever Čech nepatří mezi bohaté regiony, i zde jsou lidé, kteří jsou solidární a ochotni pomoci potřebným,“ uvedla ředitelka Diecézní charity Litoměřice Růžena Kavková.

Peníze budou využity např. na podporu zdravotně handicapovaných, seniorů, dětí ze sociálně slabých rodin, nákup pečovatelských a zdravotních pomůcek, podporu smysluplného trávení volného času dětí a mládeže či v neposlední řadě i domácí hospicové péče.

„Příští ročník bude jubilejní. Dvacátý. Již nyní probíhají přípravy. Pokud by měl někdo zájem o koledování, může se na nás obrátit pro více informací. Zároveň uvítáme i jakékoli informace o koledování ve Vašem bydlišti“, sdělila koordinátorka Tříkrálové sbírky v litoměřické diecézi Veronika Vedejová.

„Velice děkujeme všem, kdo se do sbírky zapojil – dobrovolníkům, dárcům, koledníkům. Bez Vaší pomoci bychom nemohli pomáhat dál,“ nešetřila slovy díků ředitelka Růžena Kavková.

Tříkrálová sbírka 2021
Dárcovské konto
 

Charitní šatník je do odvolání UZAVŘEN.

Naše pracovníky je od 23. 3. 2020 možné kontaktovat POUZE na mobilním telefonu.

 

Děkujeme za pochopení.

 
 

Nepřijímáme věci do šatníku!

Velmi si vážíme toho, že se snažíte pomoci. V současné době je však náš charitní šatník uzavřený a naše skladovací prostory jsou již nyní plné.

Prosíme, abyste nám věci nevozili.

Děkujeme za pochopení.